JBC 4X Revelations 2017

JBC 4X Revelations 2017 - 4X Pro Tour final round 13 červenec – 15 červenec JBC bikepark Jablonec nad Nisou

Letos se v jabloneckém JBC bikeparku v areálu Dobrá Voda uskutečnil již pátý  ročník závodu světového poháru ve fourcrossu s názvem JBC 4X Revelations.

Letošní pátý ročník byl vyjímečný především tím, že  to byl finálový závod celé série  4Xprotour, kde se  rozhodovalo o celkovém šampiónovi světové tour.

Tomáš Slavík si dojel už po páté pro vítězství..

Hlavní novinky v rámci letošního ročníku byly Revelation KIDS (závod dětí v kategoriích do 13ti let a 13-17 let), který se jel v pátek po kvalifikaci mužů.

Doprovodný program s  vítězem Red Bull Air Race  Martinem Šonkou s jeho leteckou exhibicí! Kontrolu přijel provést taky special guest Kazma Kazmitch s jeho nadupaným elektromobilem crew.K vidění byla např. i závodní motorka z Dakaru s Milanem Engelem, trať si sjel i  Michal Kosík - vozíčkář a bývalý špičkový biker.Po tři dny byla skvělá atmosféra, spousta spokojených diváků, skvělých bikerů a také hlavně perfektní práce organizátorů.

JBC 4X Revelations 2017

Atmosféra těchto závodů se nedá popsat, ta se musí zažít !!! :-)

Autor: Jana Veselá | neděle 16.7.2017 10:35 | karma článku: 19,55 | přečteno: 179x